Okap Elica PLAT BL/F/55
Okap Elica PLAT BL/F/55
Okap Elica PLAT BL/F/55

Okap Elica PLAT BL/F/55

Dostępny na zamówienie - prosimy o kontakt
3 489,00 zł
Brutto

 

Okap Elica PLAT BL/F/55

Projekt okapu Elica Plan zredukowany został celowo do minimum i ma zaskakiwać, ponieważ percepcja jego funkcjonalności nie jest natychmiastowa, postrzegany jest, jako element kuchennej zabudowy, jakby był obiektem dekoracyjnym. Bardzo wysoka wydajność dzięki systemowi Multi-d Capture, który rozkłada obszar zasysania na całym obwodzie strefy czołowej, maksymalizując wydajność zasysania, filtracji pary oraz nieprzyjemnych zapachów.

Prosty i kompaktowy w swojej formie Plat, pracujący jako wyciąg lub jako pochłaniacz wertykalny, został zaprojektowany dla szczególnego grona klientów.  Ten najnowszy model znajdzie swoje miejsce w domach, gdzie ważna jest minimalistyczna stylistyka i intuicyjna obsługa. Plat to propozycja dla wymagających domowych szefów kuchni, gdyż wysoką sprawność i wydajność łączy z łatwością w utrzymaniu czystości.

Powściągliwa estetyka frontu Plat skrywa prawdziwe awangardowe rozwiązania technologiczne w zakresie oczyszczania powietrza w kuchni: przede wszystkim system Multi-d Capture, który umożliwia zasysanie oparów  na całym obwodzie powierzchni frontowej urządzenia, maksymalizując tym samym wydajność zasysania i filtrowania oparów oraz nieprzyjemnych zapachów.

Dane techniczne:

 • Rodzaj instalacji: kominkowy, przyścienny
 • Wydajność pracy: 730 m³/h
 • Typ i liczba lamp okapu: Strip Led 1x7 W 3500 K
 • Poziom hałasu db(A): 38 - 57
 • Typ i numer filtru tłuszczowego: aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy
 • Łatwy i szybki montaż

Charakterystyczne funkcje


Comfort Silence - wraz z powszechnym trendem projektowania otwartej kuchni w salonie, ważne jest, aby okapy posiadały dużą wydajność ssania i nie były hałaśliwe, aby nie zakłócały harmonii otaczającego środowiska. Dzięki technologii Comfort Silence poziom hałasu okapów Elica przy maksymalnej prędkości ssania nie przeszkadza, ani nie zakłóca rozmów.


Multi-D Capture - dla tych, którzy próbują skomplikowanych technik kulinarnych i potrzebują wysoce wydajnego ssania, Elica zaprojektowała rozwiązanie Multi-d capture. Ssanie jest rozmieszczone w wielu strefach, aby zapewnić lepsze zbieranie oparów. System dynamiki płynów pozwala zwiększyć prędkość ssania dzięki odpowiedniemu wymiarowaniu powierzchni kanałów powietrznych. Zapewnia to wysoką skuteczność wychwytywania oparów kuchennych poprzez zmniejszenie ciśnienia na całym obwodzie produktu.


Long Life Filter - aby zapewnić optymalną wydajność okapu i jego trwałość w czasie, tradycyjne filtry należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Aby ułatwić czynności konserwacyjne, Elica zaprojektowała innowacyjny, odnawialny filtr pochłaniający zapachy Long Life, którego żywotność wynosi nawet do 3 lat. Wystarczy umyć go w gorącej wodzie z neutralnym mydłem lub w zmywarce do naczyń w temperaturze 65° i suszyć w piekarniku w temperaturze 100° przez 10 minut co 2 miesiące, aby zawsze był jak nowy. Poziom wydajności wynosi około 60%.


Easy Maintenance - utrzymanie okapu w czystości nie tylko gwarantuje maksymalną higienę w kuchni, ale także zapewnia dłuższą żywotność produktu. Modele Elica zostały wykonane z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne przebiegają bardzo sprawnie. Wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i pochłaniające zapachy, są łatwo dostępne i usuwalne, aby można je było szybko umyć lub wymienić.

Instalacja

 • Szerokość [mm]: 550
 • Minimalna wysokość [mm]: 955
 • Maksymalna wysokość [mm]: 1445
 • Kolor: czarny

Zużycie energii

 • Efektywność energetyczna (2010/30/EC): A
 • Pobór całkowity: 277 W

Inne

 • Wykończenie: czarne szkło
 • Styl: nowoczesny
 • Sterowanie okapu: 3S+B Pojemnościowy touch control
 • Numer Katalogowy PRF0164946
Szerokość
55cm
Wydajność
600-900
PRF0164946
Nowy produkt
2021-06-30
Brak opini

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe).