Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/60
Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/60
Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/60

Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/60

Dostępny na zamówienie - prosimy o kontakt
3 649,00 zł
Brutto

 

Okap Elica HIDDEN 2.0 @ IX/A/60

Hidden 2.0 @ charakteryzujący się eleganckim designem, to niezwykle czysty model zaprojektowany tak, by znikać w meblu wiszącym. Okap zapewnia łatwość użytkowania i łatwą konserwację dzięki systemowi łączności: możliwa jest interakcja z okapem za pomocą aplikacji Elica Connect lub komend głosowych, z maksymalną swobodą.

  Właściwości techniczne

  • SZEROKOŚĆ 60 cm
  • KLASA ENERGII A.
  • ŚRODKI 6 0 cm
  • WERSJA Zasysająca lub filtrująca (w przypadku wersji filtrującej filtry węglowe CFC0140343 lub CFC0162221 należy zakupić oddzielnie od akcesoriów)
  • WYKOŃCZENIA Stal nierdzewna
  • OŚWIETLENIE Listwa led 1x7W 2700 - 6500 K.
  • INTENSYWNOŚĆ 309 LUX
  • STEROWANIE Elektroniczny panel sterowania 3V + 1
  • POZIOM DŹWIĘKU MIN MAX 51-67 db (A)
  • CAŁKOWITA ABSORPCJA 280 W.

  AKCESORIA W ZESTAWIE
  - Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

  AKCESORIA OPCJONALNE (dostępne oddzielnie od akcesoriów)
  -Filtr węglowy CFC0140343
  - Regenerowalny filtr węglowy CFC0162221
  - Teleskopowy zestaw kominowy h18,5 + h18,5 KIT0141458

  UKRYTA LINIA 2.0 @
  Hidden 2.0 @ zapewnia więcej swobody i więcej czasu na gotowanie. Okapem można zarządzać za pomocą asystenta głosowego lub aplikacji Elica Connect , dzięki której można kilkoma kliknięciami aktywować wyciąg i światło, stale monitorować stan filtrów i żądać jakiejkolwiek pomocy.

  Asystent głosowy umożliwia również regulację intensywności i ciepła światła, od zimniejszego i bardziej eleganckiego odcienia bieli do cieplejszego i bardziej otaczającego światła, tworząc w ten sposób pożądaną atmosferę. Hidden 2.0 @ został zaprojektowany do montażu w meblach ściennych i charakteryzuje się wyciągiem obwodowym . Ultra-płaski profil umożliwia kaptur być całkowicie zintegrowane z meblościanki, tworząc całkowicie spłukiwania design, zgodny z najnowszymi trendami rynkowymi.

  ŁATWA KONSERWACJA
  Utrzymanie okapu w czystości gwarantuje nie tylko maksymalną higienę w kuchni, ale także zapewnia dłuższą żywotność produktu. Modele Elica są zaprojektowane z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne są natychmiastowe. Wszystkie elementy, takie jak filtry przeciwtłuszczowe i zapachowe, są łatwo dostępne i wyjmowane w celu szybkiego umycia lub wymiany.

  PRZECHWYTYWANIE WIELOPUNKTOWE
  Dla tych, którzy zajmują się ważnymi przygotowaniami w kuchni i potrzebują bardzo wydajnej ekstrakcji. Elica zbadała rozwiązanie do przechwytywania Multi-d . Zasysanie jest rozprowadzane w kilku miejscach, aby zapewnić lepsze zbieranie oparów . System dynamiki płynów pozwala na zwiększenie prędkości zasysania dzięki odpowiedniemu wymiarowaniu powierzchni przelotów powietrza. Gwarantuje to wysoką skuteczność w wychwytywaniu oparów kuchennych poprzez zwiększenie podciśnienia na całym obwodzie produktu.

  CAŁKOWITA INTEGRACJA
  Coraz powszechniejszy w dzisiejszych kuchniach trend całościowego wyglądu gwarantuje jednorodny, jednolity i liniowy projekt w odniesieniu do przestrzeni. Produkty oznaczone Total Integration zostały zaprojektowane tak, aby idealnie wkomponować się w kuchnię, zachowując harmonię otaczającego środowiska.

  ŁĄCZNOŚĆ
  Wraz z rosnącym rozprzestrzenianiem się świata IoT stało się powszechną praktyką zarządzanie urządzeniami dzięki połączeniu Wi-Fi . Dziś możemy sterować okapem za pomocą dedykowanej aplikacji Elica lub za pomocą sterowania głosowego, aby go uruchomić lub wyłączyć, regulować moc ssania lub intensywność i ciepło światła, po prostu jednym kliknięciem lub przy wsparciu najpopularniejszych asystentów głosowych. Aplikacja staje się również użytecznym narzędziem do konserwacji produktu, dzięki cyklicznym powiadomieniom informującym o jego stanie, konieczności czyszczenia czy konieczności wymiany filtrów.

  FILTR O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI
  Aby zapewnić optymalne działanie okapu i jego trwałość w czasie, tradycyjne filtry należy wymieniać co 3/6 miesięcy. Aby uprościć czynności konserwacyjne, Elica zaprojektowała innowacyjny, regenerowalny filtr zapachów Long Life, który może działać do 3 lat. Wystarczy umyć go w gorącej wodzie z neutralnym mydłem lub w zmywarce w temperaturze 65 ° i suszyć w piekarniku w temperaturze 100 ° przez 10 minut co 2 miesiące, aby zawsze był jak nowy. Poziom sprawności wynosi około 60%.

  TUNE WHITE
  Oświetlenie w domu nie może być statyczne, ponieważ w zależności od pory dnia potrzebujemy różnych tonów światła: zimne światło jest optymalne do gotowania, tak jak ciepłe światło odtwarza bardziej zrelaksowany nastrój. Funkcja Tune White umożliwia regulację barwy diod LED od ciepłej bieli (2400 k) do zimnej bieli (5000 k). Dzięki Tune White można dopasować kolor światła pochodzącego z okapu do reszty świateł obecnych w otoczeniu, aby uzyskać jednolitą atmosferę w całym pomieszczeniu.

  SŁABE ŚWIATŁO
  Światło w kuchni, a także w każdym środowisku domowym, stanowi ważną dźwignię projektową, która pozwala lepiej cieszyć się przestrzenią. Modulacja odpowiedniej intensywności staje się niezbędna do odtworzenia pożądanej atmosfery. Dlatego Elica zaprojektowała funkcję Dim Light , która umożliwia regulację mocy światła okapu za pomocą prostego polecenia. Maksymalne światło, aby mieć najlepszą widoczność na blacie lub przyciemnione, aby cieszyć się chwilami relaksu.

  Szerokość
  60cm
  Wydajność
  600-900
  PRF0164340
  Nowy produkt
  2021-06-30
  Brak opini

  8 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do ulubionych
  Produkt dodany

  Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe).